Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Погоджено Затверджено
педагогічною радою школи Директор школи В.М.Шиян
(протокол №12 від 31.08.2015) (наказ №169-а від 31.08.2015)

Положення про заочне навчання

Кременчуцької вечірньої (змінної) школи №3

Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

1. Загальні положення.

1.1. Положення про заочне навчання Кременчуцької вечірньої (змінної) школи №3 Кременчуцької міської ради Полтавської області (далі Положення) визначає порядок отримання повної загальної середньої освіти в заочній  формі  відповідно Конституції України, Законів України  «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про вечірню (змінну) школу, Статуту школи, інших законодавчо-нормативних актів.

1.2 Це Положення регулює діяльність школи по організації освіти  за заочною  формою навчання.

Заочна форма навчання – самостійне опанування учнем програмового матеріалу та проходження ним відповідних контролюючих заходів, які визначають рівень його знань.

Складовою заочної форми навчання є заочно-дистанційна форма навчання.

1.3.Для отримання загальної середньої освіти за  заочною формою  в межах загальноосвітніх програм загальної освіти діє єдиний державний освітній стандарт.

1.4. Громадяни, що освоюють загальноосвітні програми за заочною формою,  проходять державну підсумкову атестацію на загальних підставах.

1.5 Отримання загальної освіти за заочною формою навчання не обмежується віком.

2.Організація діяльності

2.1.Класи із заочною формою навчання відкриваються за наявності не менше 9 осіб.

2.2. Організація освітнього процесу регламентується:

- навчальним планом, який розробляється навчальним закладом самостійно на основі  Типових навчальних планів та програм і затверджується рішенням педагогічної ради;

-  календарним плануванням викладання предмету, що забезпечують обов'язковий мінімум змісту освіти. Календарне планування розробляються вчителем і затверджуються директором школи.

 2.3. Оформлення класних журналів ведеться звичайним порядком у відповідності з інструкцією з ведення журналу та навчальним планом.

2.4. Кількість уроків у розкладі навчальних занять має відповідати кількості годин навчального плану кожного класу.

2.5.Основними формами організації навчальної роботи за заочною формою навчання є:

- групові  консультації, які проводяться відповідно до складеного розкладу;

-проміжні контролюючі заходи (контрольні роботи , тестові завдання тощо), які проводяться протягом семестру;

-підсумкові контролюючі заходи (контрольні роботи, заліки, реферати тощо ), які проводяться наприкінці кожного семестру.

 Загальна кількість контролюючих заходів з навчальних предметів, їх форми проведення, розподіл у навчальному році обговорюється на засіданнях шкільних методичних об’єднань та затверджується  педагогічною радою школи.

         Форми проведення контролюючих заходів можуть бути усними, письмовими, комбінованими а також з використанням ІТ-технологій, зокрема електронної пошти навчального закладу, програмового забезпечення Skype тощо.

3.Порядок зарахування  учнів на заочну форму навчання

3.1. На заочну форму навчання приймаються всі бажаючі на підставі особистої заяви або заяви батьків (законних представників) для неповнолітніх.

3.2. Прийом заяв та зарахування проводиться, як правило, до початку навчального року і оформляється наказом директора школи. Особи, які прийшли з інших навчальних закладів та  у зв'язку зі зміною умов життя хочуть перейти з однієї форми навчання на заочну форму навчання можуть прийматися до відповідного класу протягом навчального року.

         4.Система оцінок, порядок і періодичність проміжної атестації.

4.1. Якість знань оцінюється за дванадцяти-бальною  системою.

4.2. Семестрові та річні оцінки з предмету виставляються на підставі оцінок, отриманих  за проміжні та підсумкові контролюючі заходи.

4.3. При переході учнів  з інших навчальних закладів  враховуються оцінки, підтверджені документом цього навчального закладу.

4.4. За невиконання навчальних планів і програм, проміжних контрольних заходів у терміни, встановлені педагогічною радою школи, без поважних причин учень буде відрахований з навчального закладу.

         5. Державна підсумкова атестація (ДПА) випускників.

         Державна підсумкова атестація випускників проводиться відповідно до «Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», затвердженого  наказом МОН України №1547 від 30.12.2014 року( у разі змін – до чинного, на той час, нормативно-правового документу, що врегульовує питання проходження випускниками ДПА ).

6.Фінансування

         Тарифікація вчителів, які працюють із заочною групою осіб, які навчаються, проводиться на загальних підставах.

Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  April 2024  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples
  • Copyright MyCorp © 2024
    Website builderuCoz