02 жовтня 2023 року до Дня захисників та захисниць України учитель історії Масановець С. М. для учнів 11-А класу провела Урок мужності «Герої рідного краю», де розповіла про мужність та незламність нашого народу.
Українські захисники та захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Серед них є і випускники нашого ліцею, з якими мали змогу ознайомитися учні.
Відбулася онлайн-виставка творчих робіт учнів «Намалюй захиснику та/або захисниці», «Обереги для захисника та/або захисниці». Здобувачка освіти ліцею передала для наших військових власноруч зроблені обереги.
У бібліотеці діє книжкова виставка «Козацька слава України».
![](http://vzsh.pp.ua/Vyhovna_robota/2023/384531027_1137930244278302_5603920438195718448_n.jpg)
![](http://vzsh.pp.ua/Vyhovna_robota/2023/384531089_1028793521463971_3740575619624896112_n.jpg)
![](http://vzsh.pp.ua/Vyhovna_robota/2023/384532598_729103149048544_3448547168840426719_n.jpg)
![](http://vzsh.pp.ua/Vyhovna_robota/2023/384531668_736848788218976_1213859522090569194_n.jpg)
|